domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43770A5198M003
B43770A5198M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43770A5198M003 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43770A5198M003
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1900UF 20% 450V SCREW
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 710 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
24 pcs
Product parameter
Part Number B43770A5198M003 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1900UF 20% 450V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 710 pcs Datový list B43750,70 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.028" Dia (76.90mm) Série B43770
Ripple Current @ Low Frequency 15.5A @ 100Hz hodnocení -