B43821A2685M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43821A2685M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43821A2685M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43821A2685M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 417019 pcs | Datový list | B41821, 43821 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | B43821 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 78mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | B43821A2685M B43821A2685M-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.532" (13.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 27 Ohm @ 120Hz | Detailní popis | 6.8µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 6.8µF | Aplikace | General Purpose |