domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43851A2106M000
B43851A2106M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43851A2106M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43851A2106M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number B43851A2106M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 264359 pcs Datový list B41851, 43851 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série B43851