domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43858A9226M000
B43858A9226M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43858A9226M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43858A9226M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number B43858A9226M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61059 pcs Datový list B43858 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série B43858
Ripple Current @ Vysoká frekvence 560mA @ 100kHz hodnocení -