B43888A4226M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43888A4226M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43888A4226M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43888A4226M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 96005 pcs | Datový list | B43888 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 350V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | B43888 |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 440mA @ 100kHz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can | Ostatní jména | B43888A4226M B43888A4226M-ND |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Životnost @ Temp. | - | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 15.1 Ohm @ 120Hz | Detailní popis | 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15.1 Ohm @ 120Hz |
| kapacitní | 22µF | Aplikace | General Purpose |