B57964S0202F000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B57964S0202F000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B57964S0202F000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | THERMISTOR NTC 2KOHM 3560K BEAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B57964S0202F000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | THERMISTOR NTC 2KOHM 3560K BEAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 42924 pcs | Datový list | B57964S Series |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Série | - |
| Odpor v Ohmech při 25 ° C | 2k | Resistance Tolerance | ±1% |
| Power - Max | 60mW | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Bead | Ostatní jména | B57964S 202F B57964S202F |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Délka - Lead Wire | 1.71" (43.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | NTC Thermistor 2k Bead | B25 / 85 | - |
| B25 / 75 | - | B25 / 50 | - |
| B25 / 100 | 3560K | B0 / 50 | - |
| B Hodnota Tolerance | ±1% |