B72214P2351K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72214P2351K101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72214P2351K101 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 560V 6KA DISC 16.5MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B72214P2351K101 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 560V 6KA DISC 16.5MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 256448 pcs | Datový list | B722x Series, AdvanceD-MP S14 |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 560V |
| Varistorové napětí (Min) | 504V | Varistorové napětí (Max) | 616V |
| Série | AdvanceD-MP, S14 | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 16.5mm | Ostatní jména | 495-6609 S14K350E2K1 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 460V | Maximální AC voltů | 350V |
| Energie | 165J | Detailní popis | 560V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm |