B72214Q0231K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72214Q0231K101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72214Q0231K101 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 360V 8KA RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B72214Q0231K101 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 360V 8KA RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 155109 pcs | Datový list | B722x Series, EnergetiQ |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 360V |
| Varistorové napětí (Min) | 324V | Varistorové napětí (Max) | 396V |
| Série | - | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -45°C ~ 105°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 300V | Maximální AC voltů | 230V |
| Energie | 130J | Detailní popis | 360V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial |
| Aktuální - Překročení | 8kA | Kapacitní @ Frekvence | 700pF @ 1kHz |