B72214T2251K105
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72214T2251K105 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72214T2251K105 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 390V 3KA RADIAL BOX |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1680 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B72214T2251K105 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 390V 3KA RADIAL BOX | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 73410 pcs | Datový list | T14 Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 390V |
| Varistorové napětí (Min) | 351V | Varistorové napětí (Max) | 429V |
| Série | AdvanceD Thermofuse | Paket / krabice | Radial, Box - 3 Lead |
| Ostatní jména | T14K250E2 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 320V |
| Maximální AC voltů | 250V | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Thermally Protected |
| Energie | 100J | Detailní popis | 390V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead |
| Aktuální - Překročení | 3kA | Kapacitní @ Frekvence | 490pF @ 1kHz |