B72220T2231K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72220T2231K101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72220T2231K101 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 360V 10KA 3SIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B72220T2231K101 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 360V 10KA 3SIP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 62487 pcs | Datový list | ETFV20 Series, AdvanceD |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 360V |
| Varistorové napětí (Min) | 324V | Varistorové napětí (Max) | 396V |
| Série | AdvanceD Thermofuse | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Box - 3 Lead | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 300V |
| Maximální AC voltů | 230V | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Thermally Protected | Energie | 180J |
| Detailní popis | 360V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead | Aktuální - Překročení | 10kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 760pF @ 1kHz |