B72542V0250K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72542V0250K062 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72542V0250K062 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 39V 1.2KA 2220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B72542V0250K062 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 39V 1.2KA 2220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 91528 pcs | Datový list | CTVS, Standard |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 39V |
| Varistorové napětí (Min) | 35.1V | Varistorové napětí (Max) | 42.9V |
| Série | - | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | 2220 (5750 Metric) | Ostatní jména | 495-77186-6 |
| Provozní teplota | - | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCV | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 31V | Maximální AC voltů | 25V |
| Energie | 9.6J | Detailní popis | 39V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric) |