B72587G3140S200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72587G3140S200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72587G3140S200 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 22V 800A RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B72587G3140S200 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 22V 800A RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5040 pcs | Datový list | SHCV series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 22V |
| Varistorové napětí (Max) | 27V | Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 16V | Maximální AC voltů | 14V |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 2.4J |
| Detailní popis | 22V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial | Aktuální - Překročení | 800A |
| Kapacitní @ Frekvence | 1.5µF @ 1kHz |