B78108S1474J009
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B78108S1474J009 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B78108S1474J009 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 470UH 170MA 7.9 OHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B78108S1474J009 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 470UH 170MA 7.9 OHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |