B78108T1102K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B78108T1102K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B78108T1102K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B78108T1102K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5033 pcs | Datový list | B78108T, B78148T Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) | stínění | Unshielded |
| Série | MCC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 35 @ 25.2MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | B78108T1102K B78108T1102K-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 25.2MHz |
| indukčnost | 1µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 180MHz | Detailní popis | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 250 mOhm Max Axial |
| DC Resistance (DCR) | 250 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 630mA |