B78148S1102K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B78148S1102K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B78148S1102K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 1UH 1.2A 160 MOHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B78148S1102K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 1UH 1.2A 160 MOHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 402358 pcs | Datový list | B78108S, B78148S Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | BC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 55 @ 7.96MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Radial | Ostatní jména | B78148S1102K B78148S1102K-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.96MHz | indukčnost | 1µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 205MHz |
| Detailní popis | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 160 mOhm Max Radial | DC Resistance (DCR) | 160 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.2A | Proud - Saturace | - |