B78148S1153K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B78148S1153K009 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B78148S1153K009 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B78148S1153K009 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 15UH 610MA 600 MOHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |