domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B81123C1682M000
B81123C1682M000
B81123C1682M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B81123C1682M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B81123C1682M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 6800PF 20% 500VAC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B81123C1682M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 6800PF 20% 500VAC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82811 pcs Datový list B81123 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 500V Tolerance ±20%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Série B81123 hodnocení Y1
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-1654
B81123C1682M
Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 6800pF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 6800pF