B82141A1123K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82141A1123K009 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82141A1123K009 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82141A1123K009 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 413958 pcs | Datový list | B82141A, B Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SBC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 55 @ 2.52MHz | Obal | Tape & Box (TB) |