B82141A1272K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82141A1272K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82141A1272K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 2.7UH 610MA 270 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82141A1272K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 2.7UH 610MA 270 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 355325 pcs | Datový list | B82141A, B Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SBC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 45 @ 7.96MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | B82141A1272K B82141A1272K-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.96MHz | indukčnost | 2.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 110MHz |
| Detailní popis | 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 270 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 270 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 610mA | Proud - Saturace | - |