B82144A2333J009
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82144A2333J009 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82144A2333J009 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 33UH 900MA 430 MOHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82144A2333J009 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 33UH 900MA 430 MOHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 201707 pcs | Datový list | B82144A Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) | stínění | Unshielded |
| Série | LBC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 2.52MHz | Obal | Tape & Box (TB) |