B82144F2224J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82144F2224J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82144F2224J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 220UH 900MA 1.01 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | B82144F2224J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 220UH 900MA 1.01 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 121787 pcs | Datový list | B82144F2 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | LBC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 79.6kHz | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | 495-6793-1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 220µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 3.6MHz |
| Detailní popis | 220µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 1.01 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 1.01 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 900mA | Proud - Saturace | 650mA |