B82144F2683J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82144F2683J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82144F2683J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | 3000 pcs | 7500 pcs | 10500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | B82144F2683J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 183640 pcs | Datový list | B82144F2 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | LBC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 79.6kHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Axial | Ostatní jména | 495-6809-2 B82144F2683J |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 68µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | 6.1MHz |
| Detailní popis | 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 350 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 350 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.5A | Proud - Saturace | 1.15A |