B82412A3120M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82412A3120M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82412A3120M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 12NH 700MA 100 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82412A3120M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 12NH 700MA 100 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 176620 pcs | Datový list | B82412A Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | 1210 (3225 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 50 @ 500MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD | Ostatní jména | B82412A3120M000 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ceramic |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 10MHz |
| indukčnost | 12nH | Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 4GHz | Detailní popis | 12nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 2-SMD |
| DC Resistance (DCR) | 100 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 700mA |