B82422A1272K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82422A1272K100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82422A1272K100 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 2.7UH 240MA 880 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | B82422A1272K100 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 2.7UH 240MA 880 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 257576 pcs | Datový list | B82422Ax100 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | 1210 (3225 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 25 @ 7.96MHz | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 2-SMD, J-Lead | Ostatní jména | 495-5640-1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1MHz | indukčnost | 2.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.083" (2.10mm) | Frekvence - Self Resonant | 110MHz |
| Detailní popis | 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 880 mOhm Max 2-SMD, J-Lead | DC Resistance (DCR) | 880 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 240mA | Proud - Saturace | - |