domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > B82422H1222K100
B82422H1222K100
B82422H1222K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82422H1222K100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B82422H1222K100
Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 2.2UH 560MA 160 MOHM
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number B82422H1222K100 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 2.2UH 560MA 160 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4934 pcs Datový list B82422Hzzz
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±10% Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) stínění Unshielded
Série SIMID hodnocení AEC-Q200
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2-SMD, J-Lead Ostatní jména 495-1725-2
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.083" (2.10mm)
Frekvence - Self Resonant 85MHz Detailní popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 330 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 560mA