B82422T1682K008
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82422T1682K008 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82422T1682K008 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82422T1682K008 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 420307 pcs | Datový list | B82422T |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | 1210 (3225 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 27 @ 7.96MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |