B82432A1102J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82432A1102J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82432A1102J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82432A1102J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED INDUCT 1UH 600MA 280 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 147235 pcs | Datový list | B82432A SIMID Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 1812 (4532 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 25 @ 7.96MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD, J-Lead | Ostatní jména | B82432A1102J |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 1MHz |
| indukčnost | 1µH | Výška - Sedící (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 260MHz | Detailní popis | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 2-SMD, J-Lead |
| DC Resistance (DCR) | 280 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 600mA |