B82432C1472K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82432C1472K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82432C1472K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 4.7UH 390MA 650 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | B82432C1472K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.7UH 390MA 650 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 148865 pcs | Datový list | B82432C |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | 1812 (4532 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 40 @ 7.96MHz | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 2-SMD, J-Lead | Ostatní jména | 495-1750-1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1MHz | indukčnost | 4.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) | Frekvence - Self Resonant | 40MHz |
| Detailní popis | 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 650 mOhm Max 2-SMD, J-Lead | DC Resistance (DCR) | 650 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 390mA | Proud - Saturace | - |