B82442T1683K050
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82442T1683K050 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82442T1683K050 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 68UH 570MA 781 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82442T1683K050 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 68UH 570MA 781 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 102738 pcs | Datový list | B82442T Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | 2220 (5650 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 15 @ 2.52MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |