B82464G4683M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82464G4683M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82464G4683M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 68UH 1.3A 130 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 750 pcs | 1500 pcs | 3750 pcs | 5250 pcs | |
Product parameter
| Part Number | B82464G4683M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 68UH 1.3A 130 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 69215 pcs | Datový list | B82464G4 |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) | stínění | Shielded |
| Série | B82464G4 | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 495-1809-2 B82464G4683M |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 68µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.189" (4.80mm) | Frekvence - Self Resonant | 8MHz |
| Detailní popis | 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 130 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 130 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.3A | Proud - Saturace | 1.45A |