B82472G4223M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82472G4223M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82472G4223M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 22UH 1.1A 200 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | B82472G4223M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 22UH 1.1A 200 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 86032 pcs | Datový list | B82472G4 Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) | stínění | Shielded |
| Série | B82472G4 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 495-5669-1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 22µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.138" (3.50mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 200 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 200 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.1A | Proud - Saturace | 900mA |