B82472G6472M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82472G6472M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82472G6472M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 4.7UH 2.5A 30 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 3000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | B82472G6472M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.7UH 2.5A 30 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 109532 pcs | Datový list | B82472G6 Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) | stínění | Shielded |
| Série | B82472G6 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 4.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.138" (3.50mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 30 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 30 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 2.5A | Proud - Saturace | 2A |