B82477D4682M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82477D4682M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82477D4682M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 6.8UH 4.15A 35 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 350 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82477D4682M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 6.8UH 4.15A 35 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 56596 pcs | Datový list | B82477D Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) | stínění | Shielded |
| Série | B82477D4 | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - | Paket / krabice | Nonstandard |
| Ostatní jména | B82477D4682M B82477D4682M-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Ferrite | Výrobní standardní doba výroby | 28 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 100kHz |
| indukčnost | 6.8µH | Výška - Sedící (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Funkce | - |
| Detailní popis | 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.15A 35 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 35 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 4.15A | Proud - Saturace | 7.25A |