B82477G4153M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82477G4153M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82477G4153M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | B82477G4153M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 68865 pcs | Datový list | B82477G4 Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) | stínění | Shielded |
| Série | B82477G4 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 495-5684-6 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 15µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.315" (8.00mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 15µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 27 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 27 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 4.5A | Proud - Saturace | 5.25A |