B82496C3181J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82496C3181J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82496C3181J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 180NH 120MA 6 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | 8000 pcs | 12000 pcs | 28000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | B82496C3181J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 180NH 120MA 6 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 379833 pcs | Datový list | B82496C |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 0603 (1608 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 4 @ 25.2MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) | Ostatní jména | 495-2027-2 B82496C3181J |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ceramic |
| Frekvence indukčnosti - test | 25.2MHz | indukčnost | 180nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.035" (0.90mm) | Frekvence - Self Resonant | 1.4GHz |
| Detailní popis | 180nH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 6 Ohm Max 0603 (1608 Metric) | DC Resistance (DCR) | 6 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 120mA | Proud - Saturace | - |