B82498F1272J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82498F1272J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82498F1272J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 2.7UH 120MA 2 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82498F1272J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 2.7UH 120MA 2 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 184066 pcs | Datový list | B82498F Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 0805 (2012 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 20 @ 7.96MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | B82498F1272J B82498F1272J-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.96MHz | indukčnost | 2.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) | Frekvence - Self Resonant | 270MHz |
| Detailní popis | 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 2 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 2 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 120mA | Proud - Saturace | - |