B82498F3121G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82498F3121G000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82498F3121G000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 120NH 440MA 310 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B82498F3121G000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 120NH 440MA 310 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 173561 pcs | Datový list | B82498F Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±2% | Dodavatel zařízení Package | 0805 (2012 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SIMID | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 50 @ 250MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | B82498F3121G B82498F3121G-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ceramic |
| Frekvence indukčnosti - test | 150MHz | indukčnost | 120nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) | Frekvence - Self Resonant | 1.25GHz |
| Detailní popis | 120nH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 310 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 310 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 440mA | Proud - Saturace | - |