B82732F2701B001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82732F2701B001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82732F2701B001 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CMC 47MH 700MA 2LN TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 448 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 896 pcs | 1344 pcs | 2688 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B82732F2701B001 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CMC 47MH 700MA 2LN TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 81444 pcs | Datový list | B82732F Series Datasheet |
| Kategorie | Filtry | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 250V | Velikost / Rozměry | 0.965" L x 0.571" W (24.50mm x 14.50mm) |
| Série | B82732 | hodnocení | - |
| Obal | Tray | Paket / krabice | Horizontal, 4 PC Pin |
| Ostatní jména | 495-2773 B82732F2701B 1 B82732F2701B 1 B82732F2701B1 |
Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Indukčnost @ Frekvence | 47mH @ 10kHz |
| Výška (Max) | 0.531" (13.50mm) | Typ filtru | Power Line |
| Funkce | - | Detailní popis | 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.26 Ohm (Typ) |
| DC odpor (DCR) (Max) | 1.26 Ohm (Typ) | Karta Tloušťka (mm) | 700mA |
| schválení | ENEC, UR, VDE |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B82732R2102B030 - Výrobci:
EPCOS - Popis:
COMMON MODE CHOKE 22MH 1A 2LN TH - Na skladě: