B86306A0110S000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B86306A0110S000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B86306A0110S000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | LINE FILTER 520VAC 110A CHASS |
Product parameter
| Part Number | B86306A0110S000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | LINE FILTER 520VAC 110A CHASS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 145 pcs | Datový list | B86306A Series |
| Kategorie | Filtry | Napětí - jmenovité napětí DC | - |
| Napájecí napětí - jmenovitý proud | 520V | styl koncovky | Terminal Block, Wire Leads |
| Série | B86306 | Ostatní jména | B86306A 110S B86306A110S |
| Provozní teplota | -25°C ~ 100°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | indukčnost | 310µH |
| Frekvence - Provoz | 50/60Hz | Typ filtru | Three Phase (Delta) |
| Aktuální | 110A | Konfigurace | Single Stage |