CU4032K75G2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CU4032K75G2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CU4032K75G2 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS (TDK) |
| Popis | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CU4032K75G2 | Výrobce | EPCOS (TDK) |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 171254 pcs | Datový list | CU Disk Varistor Series, Standard |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 108V |
| Varistorové napětí (Max) | 120V | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Polarizace | 2-SMD, J-Lead |
| Ostatní jména | 495-75997-2 B72660M 750K 72 B72660M0750K072 B72660M750K72 CU4032K75G2-ND |
Orientace | 1 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | Počet portů | 100VDC |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCV | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 75VAC | Maximální AC voltů | 5.9J |
| Výrobní číslo výrobce | CU4032K75G2 | Energie | 1.2kA |
| Popis | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 | Aktuální - Překročení | 132V |
| Kapacitní @ Frekvence | 430pF @ 1kHz |