domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > CDR31BP111BFURAJ
CDR31BP111BFURAJ
CDR31BP111BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CDR31BP111BFURAJ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CDR31BP111BFURAJ
Výrobce Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis CAP CER 110PF 100V BP 0805
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number CDR31BP111BFURAJ Výrobce Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis CAP CER 110PF 100V BP 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4619 pcs Datový list CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient BP Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série Military, MIL-PRF-55681, CDR31 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost R (0.01%) Detailní popis 110pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
kapacitní 110pF Aplikace General Purpose