CDR32BP102BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CDR32BP102BFURAJ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CDR32BP102BFURAJ |
|---|---|
| Výrobce | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Popis | CAP CER 1000PF 100V BP 1206 |
Product parameter
| Part Number | CDR32BP102BFURAJ | Výrobce | Electro-Films (EFI) / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1000PF 100V BP 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5243 pcs | Datový list | CDR Series (MIL-PRF-55681) |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| teplotní koeficient | BP | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | Military, MIL-PRF-55681, CDR32 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Poruchovost | R (0.01%) | Detailní popis | 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) |
| kapacitní | 1000pF | Aplikace | General Purpose |