CDR34BP432BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CDR34BP432BFURAB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CDR34BP432BFURAB |
|---|---|
| Výrobce | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Popis | CAP CER 4300PF 100V BP 1812 |
Product parameter
| Part Number | CDR34BP432BFURAB | Výrobce | Electro-Films (EFI) / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 4300PF 100V BP 1812 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5703 pcs | Datový list | CDR Series (MIL-PRF-55681) |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±1% | Tloušťka (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| teplotní koeficient | BP | Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Série | Military, MIL-PRF-55681, CDR34 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Poruchovost | R (0.01%) | Detailní popis | 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) |
| kapacitní | 4300pF | Aplikace | General Purpose |