PL-250-10-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PL-250-10-01 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PL-250-10-01 |
|---|---|
| Výrobce | Essentra Components |
| Popis | BARBED FASTENER 0.606 NYLON NRTL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PL-250-10-01 | Výrobce | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 753577 pcs | Datový list | PL Series |
| Kategorie | Hardware, spojovací materiál, příslušenství | Typ | Barbed Fastener |
| Série | PL | Rivet Délka | 0.606" (15.40mm) |
| Rivet Průměr | - | Ostatní jména | PL-250-10-01-ND Q4972060 RPC2886 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál | Nylon |
| Průměr otvoru | 0.250" (6.35mm) 1/4" | hlava Výška | 0.078" (1.98mm) |
| Průměr hlavy | 0.500" (12.70mm) 1/2" | Grip Range | - |