LXC200-2450SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LXC200-2450SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LXC200-2450SW |
|---|---|
| Výrobce | Excelsys Technologies Ltd. |
| Popis | LED DRIVER CC AC/DC 48-81V 2.45A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LXC200-2450SW | Výrobce | Excelsys Technologies Ltd. |
|---|---|---|---|
| Popis | LED DRIVER CC AC/DC 48-81V 2.45A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1260 pcs | Datový list | LXC200 SeriesLED Brochure |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | 3.2 lbs (1.5kg) |
| Napětí - Výstup | 48 ~ 81 V | Napětí - Izolace | 3.75kV |
| Napětí - vstup (Min) | 90VAC | Napětí - vstup (Max) | 305VAC |
| Typ | Constant Current | topologie | AC DC Converter |
| styl koncovky | Wire Leads | Velikost / Rozměry | 10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm) |
| Série | LXC200 | hodnocení | IP67 |
| Příkon (W) | 200W | Provozní teplota | -35°C ~ 70°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | OTP, OVP, SCP |
| Účinnost | 91% | stmívání | - |
| Detailní popis | 2.45A 48 ~ 81 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output | Proud - výstup (Max) | 2.45A |