LXC40-0350SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LXC40-0350SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LXC40-0350SW |
|---|---|
| Výrobce | Excelsys Technologies Ltd. |
| Popis | LED DRIVER CC AC/DC 38-114V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | LXC40-0350SW | Výrobce | Excelsys Technologies Ltd. |
|---|---|---|---|
| Popis | LED DRIVER CC AC/DC 38-114V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5519 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | 0.662 lb (300.28g) |
| Napětí - Výstup | 38 ~ 114 V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - vstup (Min) | 90VAC | Napětí - vstup (Max) | 305VAC |
| Typ | Constant Current | topologie | AC DC Converter |
| styl koncovky | Wire Leads | Velikost / Rozměry | 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) |
| Série | LXC40 | hodnocení | IP66 |
| Příkon (W) | 40W | Provozní teplota | -20°C ~ 60°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Funkce | OVP, SCP | Účinnost | 88% |
| stmívání | - | Detailní popis | 350mA 38 ~ 114 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output |
| Proud - výstup (Max) | 350mA | schválení | CE, cULus, EN |