domů > produkty > Testování a měření > Vybavení - Testery prostředí > 341350A-P
341350A-P
341350A-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 341350A-P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 341350A-P
Výrobce FLIR
Popis SPECIALTY ACIDITY PH
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 212 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number 341350A-P Výrobce FLIR
Popis SPECIALTY ACIDITY PH Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 212 pcs Datový list 341350A Guide341350A Datasheet
Kategorie Testování a měření Typ Specialty
Série - Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Zahrnuje Battery, Case, Conductivity Cell, Strap, Probe, Sample Buffers pro měření Acidity, PH
Související produkty
34135 Image
34137 Image
  • Část#:34135
  • Výrobci:Wiha
  • Popis:NUT DRIVER HEX SOCKET 5/32" 9.4"
  • Na skladě:5403
  • Část#:34137
  • Výrobci:Wiha
  • Popis:NUT DRIVER HEX SOCKET 7/32" 9.4"
  • Na skladě:11826
  • Popis:NUT DRIVER HEX SCKT 3/16" 9.4"
  • Popis:SOFTFINISH METRIC NUT DRIVER 17.
  • Popis:NUT DRIVER HEX SOCKET 1/4" 9.69"
  • Popis:NUT DRIVER HEX SOCKET 9/64" 9.4"