FO7HSCAE10.0-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FO7HSCAE10.0-T1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FO7HSCAE10.0-T1 |
|---|---|
| Výrobce | Fox Electronics |
| Popis | OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
Product parameter
| Part Number | FO7HSCAE10.0-T1 | Výrobce | Fox Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 70122 pcs | Datový list | O7HS Series Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) |
| Série | F4100 | hodnocení | - |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | HCMOS | Ostatní jména | 631-1483-6 |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita | ±100ppm |
| Frekvence | 10MHz | Detailní popis | 10MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 20mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 10µA |