domů > produkty > Kabely, vodiče > Kabely s jedním vodičem (připojovací vodič) > C2053A.93.10
C2053A.93.10
C2053A.93.10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C2053A.93.10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C2053A.93.10
Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP SOLID 16AWG 300V GRY 50'
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Part Number C2053A.93.10 Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP SOLID 16AWG 300V GRY 50' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5874 pcs Datový list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorie Kabely, vodiče Wire Gauge 16 AWG
Napětí 300V Série 2053A