domů > produkty > Kabely, vodiče > Kabely s jedním vodičem (připojovací vodič) > C2100A.12.02
C2100A.12.02
C2100A.12.02
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C2100A.12.02 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C2100A.12.02
Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 100'
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Part Number C2100A.12.02 Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 100' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7624 pcs Datový list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorie Kabely, vodiče Wire Gauge 24 AWG
Napětí 600V Série 2100A